Ingyenes szállítás  15 e Ft feletti rendelés esetén!
10 E Ft és 14,99 Ft között 990 Ft, utánvéttel 1390 Ft

A pontos részleteket a szállítási feltételekben találod.

Várható szállítás ideje 3 munkanap!
Ha névre szóló terméket szeretnél rendelni, vagy más méretű éremtartót, akkor azt a rendelés végén lévő megjegyzés rovatban tudod megadni! (ha az adott termék nem névre szóló, akkor más lesz majd a termék ára, 13 méretben gyártunk éremtartókat)

Kérdésed van ?

Hívd ügyfélszolgálatunkat a 30/975 08 21-es vagy a 34/311-211-es számon, mindig örömmel várjuk hívásod!

Személyesen is szívesen látunk üzletünkben Tata, Faller u. 20.  szám alatt.

Leírás és Paraméterek

Többféle sportágban, egyedi dizájnnal.Ajándéknak is kitűnő! Minden éremtartóhoz adunk távtartó alátéteket, tippliket, csavarokat, és a csavarfejek eltakarásához öntapadós körmatricákat, ami színben harmonizál az éremtartóval.Minden éremtartót kérheted névre szóló kivitelben is!

Mennyi érmet tudsz ezen az éremtartón tárolni? Attól függ milyen szélesek a szalagok.10 mm-ből 18 db, 22 mm-ből 12 db fér el rajta.

Több érmed van? Minden éremtartónkat kérheted 12+1 méretben. Vízszintesen 4,5 és 6 osztás széles is, illetve kérheted még függőlegesen 2 és 3 soros kivitelben is.
Ezeknek a változatoknak a feltöltése folyamatos, ha más méretben még nincs fent az áruházban, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy  írd bele a rendelés végén a megjegyzés rovatba és úgy gyártjuk le!

2023. 04. 29.
A megrendelt éremtartó kifogástalan állapotban és gyorsan megérkezett.
2021. 02. 07.
Nagyon szép és egyedi a termék,szépen mutatnak rajta az érmek!
2019. 07. 10.
Nagyon köszönöm a terméket szuper és kitűnő.
Ajándékba lett véve hatalmas volt az öröm
2019. 05. 04.
Gyors kiszolgálás és életre szóló emlék. Az érmek szépen sorakoznak a fa tartókon a családunk minden tagjánál.
2019. 01. 24.
Köszönöm a szuper éremtartót! Reggel mikor felkelek, az elért eredményeimet látom, és már veszem is a futócipőm :)
2018. 02. 13.
A termék szépen kidolgozott, a cég nyomon követi a termék ùtjàt, kommunikàl a vevővel.
Könnyű a felszerelhetősége, igazàn jòl mutat a falon.
2017. 01. 15.
Nagyon klassz lett.
2016. 11. 25.
Sikerült vele nagy örömet szereznünk a lányomnak szülinapja alkalmából...
Szobája dísze lett... egy baj van, tele lett éremmel, rendelhetjük a következőt! :-)
2016. 11. 17.
Nagyon hasznos és különleges ajándék lesz belőle!Örülök, hogy önökre találtam!
2016. 11. 14.
Neten rendeltem,nagyon gyorsan megkaptam!Nagyon jól mutat a falon,mindenki szeme megakad rajta!
2016. 07. 03.
Nagy öröm volt lányomnak, mivel ajándékba ezt kapta!Az érmei jó helyre kerültek! Szuper választás volt! Köszönjük!!!
2015. 11. 09.
Nagyon gyors és udvarias kiszolgálás, remek termék! Mindenkinek a legmelegebben ajánlom!
2015. 10. 28.
A páromnak rendeltem egyedi éremtartót, maximálisan elégedettek vagyunk. Mind az éremtartóval, mind azokkal a személyekkel, akikkel email en keresztül beszéltem, nagyon készségesek voltak. Köszönjük.
2015. 10. 20.
Nagyon megvagyok elégedve a termék minőségével, és a feliratozással! Örülök, hogy ezt választottam! Csak ajánlani tudom!!!
Köszönöm, hogy az egyéni kéréseket is megvalósítottátok! Nagyon szép és hamarosan megtudom, mekkora örömet okoz a megajándékozottnak! :)
Nagyon szépen köszönjük, hogy az egyedi igények megvalósítása ilyen gördülékeny Önöknél! Az éremtartó nagyon szép, biztos hatalmas örömet okoz majd!
Nagyon szép a megrendelt éremtartó! A kapcsolattartás profi szintű, a kiszolgálás tökéletes, az egyedi igények is megvalósultak! Köszönöm!
Annyira tetszik,hogy minden nap amikor belépek a nappaliba,szembe találom magam az elért eredményeimmel,ez motivál tovább,többre sarkall,nagyszerű ajándék volt Tőletek,köszönöm! :)
2015. 10. 05.
A rendelt egyedi éremtartó nagyon jól sikerült, nagyszerű meglepetés volt.
A termékkel és az ügymenettel is elégedett vagyok. Köszönöm! :-)
2015. 10. 04.
Szuper termék, tökéletes minőséggel!
2015. 09. 25.
Nagyon szuper! Köszönöm :)
Nagyon szuper! Ajándéknak rendeltük, de biztos hatalmas sikert fog aratni! :)
2015. 09. 07.
Mutatós praktikus nagyon tetszett a családnak
2015. 08. 15.
Nagy öröm volt lányomnak!Végre a megérdemelt helyén vannak érmei,így minden nap látja miért is küzd!!
Nagyon tuti egyedi ajándék!!Köszi
2015. 08. 13.
Nagyon köszönöm a szép munkát, a gyors szállítást, a korrektséget. Remek gyereknapi meglepetés ajándék volt!!!
2015. 07. 28.
Nagyon köszönjük a pontosságot, gyorsaságot és a tökéletes éremtartót. Remélem a mintát elraktátok, mert szükségünk lesz még rá :-)